piątek, 26 kwietnia 2013

Początek...

Hejka!
Mam na imię Marta (chociaż mój awatarek nosi nazwę Oliwiaaa...). Z modeliny lepię od roku. Oprócz modeliniaków interesuje mnie jazda konna. postanowiłam założyć bloga i sprzedawać na nim swoje wyroby żeby uzbierać na własnego rumaka. Jeżeli są jakieś pytania to piszcie w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz